Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Muyab Turizm; her geçen gün ülkemizin önde gelen firmalarını hizmet ağına katarak büyümesine devam etmektedir.

Bu büyüme ile birlikte çalıştırdığı personellerin mesleki ve kişisel yetkinliklerini sürekli geliştirerek, yönetim sistemlerine hakim, teknolojiyi eksiksiz kullanan, müşteri istek ve beklentilerinin üzerinde  hareket eden, kurgulayan, sektördeki değişiklikleri takip eden, değişime ayak uyduran kadrolar oluşturulmaktadır.

100 projemizle, günde yaklaşık 50 bin personel, 1000 servis aracı ile taşınmaktadır. Operasyon personellerimiz iletişim konusunda teknolojinin sunduğu en ileri imkanlarla donatılmış olup hizmetin aksamasına neden olacak uygunsuzluklar  karşısında gerek şirketimizle gerekse müşteri yönetici ve personelleri ile anında iletişim kurarak ve gerekli koordinasyonu sağlayarak uygunsuzlukları  anında ve yerinde çözmektedir.

Ayrıca ISO 9001 : 2015 standartlarının gerektirdiği bütün koşullara uygun nitelikte araçlarla, kalite ve güvenliğin ön planda olduğu konforlu hizmeti sunmaktayız. Sürekli denetim ve eğitim prensibini göz önünde bulundurarak araç sürücülerini de gözetim altında tutmaktayız.

Hizmet anlayışımızda temizlik, titizlik, güvenlik, dakiklik ve uygun fiyatlandırma en önemli ilkelerimiz arasında olup ; Bunlardan daha önemlisi maksimum müşteri memnuniyeti esastır.

Hizmet vermekte olduğu tüm firmaların personelini ferdi kaza sigortası kapsamına alınır.