Özgeçmiş

Özgeçmiş

Muyab Servis İşletmeciliği Taşımacılık Turizm Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. İstanbul'un her semtinde personel taşıma işini ilkeli, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla başarı ile yürütmektedir.

Personel taşımacılığının titizlik ve ciddiyet isteyen bir iş olduğunun bilimci ile hareket ederek görevimizi en iyi şekilde yaptığımızın inancındayız. Bu nedenle müşterilerimize hizmet verirken her türlü tedbirlerimizi alarak hatasız çalışmayı taahhüt etmekteyiz.

Günümüzün zor trafik koşulları içerisinde insanlarımızı sabahları işlerine, akşamları evlerine kavuşturmayo ne kadar ciddiyet isteyen bir uğraş olduğunun bilincindeyiz. Bizim bu konudaki hassasiyetimizi hizmet verdiğimiz diğer firmalardan öğrenebilirsiniz.

Muyab Turizm olarak, gerek kendi araçlarımız gerekse tedarikçi olarak çalıştırdığımız araçlarda olması gereken her unsurun eksiksiz olduğunu taahhüt ederken günümüz koşullarının gerektirdiği gibi her araç şöföründe cep telefonu mevcut olup araç şöförlerinde şirketimizin ön gördüğü kılık - kıyafet, saç sakal, temizlik ve eğitim disiplini sağlanarak dış görünüme gereken özeni göstermekteyiz.

Muyab Turizm olarak, çalıştırdığımız araçların her türlü kasko, koltuk sigortası, trafik sigortası, trafik izin yol belgeleri ve teknik donanımının eksiksiz olarak trafiğe çıkması konusunda büyük hassasiyet göstermenin yanı sıra, firmalarımızdan gelecek her türlü istek ve önerileri de yerine getirmeyi görev bilmekteyiz.

Şirketimiz kurulduğu yıldan bu güne kadar personel taşımacılığında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı prensip edinmiş daha iyi ve hatasız anlayışı ile firmalarımızın memnuniyetine odaklanmış olup güler yüzlü kadromuz ile siz değerli firmalarımıza da hizmet vermekten onu duyacağımızı belirtir, işlerinizde başarılar dileriz...

Sevgiyle, Saygıyla, Güvenle...